Kontaktid

Madis Võõras
Eesti Kosmosebüroo juht
EAS
madis.vooras@eas.ee  

Ene Kull
Eesti Kosmosebüroo koordinaator
EAS
ene.kull@eas.ee  

Urmas Uska
Eesti Kosmosebüroo koordinaator
urmas.uska@eas.ee

Taivo Paju
Euroopa Kosmoseagentuuri Eesti veebilehe toimetaja
Director Meedia
taivo.paju@directormeedia.ee  

Christina Giannopapa
Uued liikmesriigid – Eesti
Euroopa Kosmoseagentuur
Christina.Giannopapa@esa.int  

Ersilia Vaudo
Uute liikmesriikide büroo juht
Euroopa Kosmoseagentuur
Ersilia.Vaudo@esa.int  

Ninja Menning
ESTEC’i kommunikatsiooniosakonna juht,
vastutav Eesti-suunalise kommunikatsiooni eest
Euroopa Kosmoseagentuur
Ninja.Menning@esa.int

Hinda

  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Vaatamisi

297